Polecamy Szkolenia i kursy

O nas

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN sp. z o.o . jest największym centrum sportowo-rekreacyjnym we Wrocławiu posiadającym 6 obiektów sportowych zlokalizowanych na terenie całego Wrocławia. Swoją kompleksową ofertą SPARTAN obejmuje praktycznie, każdą dyscyplinę sportową.

Fachowa opieka kompetentnie przygotowanych trenerów z ogromnym doświadczeniem potrafi poprowadzić każdego amatora lub profesjonalnego sportowca. Dużym atutem obiektów znajdujących się pod marką SPARTAN jest panujący w nich przyjazny klimat i sympatyczna sportowa atmosfera. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, kobiety i mężczyźni znajdą coś dla siebie

SPARTAN to profesjonalnie przygotowane siłowniew każdym z sześciu obiektów, a także korty i hale do tenisa ziemnego przy ul. Lubińskiej, Spiskiej oraz Krajewskiego, na których prowadzimy szkółki nauki i doskonalenia gry w tenisa dla dzieci i dorosłych.

Doskonale przygotowane sale FITNESS w obiektach przy ul. Lubińskiej, Wejherowskiej oraz Spiskiej. Profesjonalny sprzęt najnowszej generacji do SPINNING -u dostępny przy ul. Lubińskiej i Spiskiej. WCT Spartan otrzymało tytuł Oficjalnego Centrum Spinningu.

W obiektach znajdują się również moduły wypoczynkowe takie jak SAUNY czy SAUNARIA. Dużą popularnością cieszy się centrum profilaktyki kręgosłupa i KRIOKOMORA przy ul. Hallera 81 gdzie ćwicząc i korzystając z zabiegów pod okiem fizjoterapeutów przywrócimy równowagę mięśniową i powrócimy do formy po urazach.

W swojej ofercie SPARTAN posiada również kryte lodowiska dostępne przy ul. Wejherowskiej i Spiskiej gdzie organizowane są kursy szkoleniowe dla dzieci i dorosłych - w sezonie jesienno-zimowym z łyżwiarstwa i w sezonie wiosenno-letnim z rolkarstwa.

Ponadto SPARTAN zarządza trzema obiektami kąpielowymi otwartymi w okresie letnim: baseny przy ul. Wejherowskiej, Kłokoczyckiej oraz kąpieliska przy ul. F. Chopina (MORSKIE OKO).

SPARTAN zarządza Halą Orbita - halą widowiskowo-sportową, która składa się z dwóch części, łącznie zdolnych pomieścić 3 tys. osób. Hala Orbita jest ważnym punktem na mapie Wrocławia, słynącym z organizacji zawodów sportowych różnych dyscyplin, koncertów i wydarzeń artystycznych, targów, wystaw oraz sympozjów naukowych.

W bezpośrednim sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej ORBITA znajduje się trzygwiazdkowy HOTEL ORBITA usytuowany na obrzeżach przepięknego Parku Zachodniego. Dogodny dojazd do Rynku oraz atrakcji znajdujących się w Stolicy Dolnego Śląska 3 km od centrum miasta