Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Anime Sympho-Show - 38 SAMURAI

19.01.2024 19:00

Ceny biletów: od 129 PLN do 249 PLN

 

Konnichiwa do wszystkich fanów japońskiej animacji, kultury i oczywiście muzyki! Orkiestra "38 SAMURAI" zaprasza do zanurzenia się w prawdziwie wyjątkową muzyczną przygodę "Anime Sympho-Show", która odbędzie się podczas trasy po Polsce 2024. Anime Sympho-Show - bilety już w sprzedaży.

 

Od klasycznych arcydzieł Hayao Miyazaki po mistyczne postacie Tetsuro Araki... Ponad 20 ścieżek dźwiękowych z renomowanych seriali anime wypełni kulturalną przestrzeń Twojego wieczoru i zapewni prawdziwą rozrywkę.

Możesz spodziewać się muzyki z Attack on Titan, Naruto, Oshi no Ko, Suzume, Dragon Ball, Neon Genesis Evangelion, One Piece, One Punch Man, Death Note, Bleach, Howl's Moving Castle, Cowboy Bebop, Beastars, Aragoto, Demon Slayer, Tokyo Ghoul, Nana i wiele innych równie wspaniałych anime.

Orkiestra "38 SAMURAI" – 38 artystów oddanych swemu rzemiosłu aż do szaleństwa – to nowy symfoniczny crossover stworzony przez młodych, ambitnych muzyków na bazie dobrze znanej europejskiej publiczności orkiestry "Lords of the Sound".

Pęd, energia młodych serc, wibrujące brzmienie i wizualne widowisko sprawią, że ten koncert będzie jednym z najjaśniejszych wydarzeń w Waszym życiu!

Podczas przedstawienia wystąpią:

- muzycy orkiestrowi;

- zespół rockowy;

- chór;

a także niezwykle utalentowani, wybuchowi i czarujący soliści: Miyoko, Yasya i Elias.

Nadaj z nami na tych samych falach, podziel się z nami swoim uśmiechem i nie wahaj się pokazać swoich prawdziwych emocji! Z nami wszystko jest możliwe!

Zbliża się czas Kraju Kwitnącej Wiśni! Nie przegap swojej szansy na udział w najfajniejszym koncercie „Anime Sympho-Show” w wykonaniu prawdziwych samurajów!