Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Queen Machine II

09.02.2023 19:30

Koncert przeniesiony z terminu 04.04.2022 r. z uwagi na przeznaczenie Hali Orbita na miejsce schronienia dla Uchodźców z Ukrainy.

Bilety zakupione na termin 04.04.2022 r. zachowują ważność na nowy termin koncertu w Hali Orbita.

KUP BILET

 

Queen Machine – jeden z najlepszych tribute bandów w Europie – po zakończonej wielkim sukcesem trasie koncertowej w Polsce w roku 2020, niebawem po raz drugi wystąpi w Polsce.

Queen Machine to prawdziwa rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku – zespołu QUEEN.

Od momentu powstania w 2008 roku Queen Machine zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz… jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii. Muzycy mają na swoim koncie zarówno wyprzedane trasy indywidualne, jak i koncerty w ramach gromadzących wielotysięczne tłumy festiwali, między innymi w USA, Szwecji, Norwegii czy Niemczech. Ponadto zespół regularnie współtworzy unikalne i prestiżowe projekty muzyczne, występując z udziałem The National Symphony Orchestra of London oraz śpiewaczką operową Louise Fribo czy Kerry Ellis – odtwórczynią jednej z głównych ról w musicalu „We will rock you”, regularnie koncertującą też z Brianem Mayem.  

W trakcie olśniewająco barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury’ego lider bandu wyjątkowo autentycznie oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora.
Każdy z koncertów Queen Machine to pełne rozmachu show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak „I want to break free”, ale też oddające hołd legendzie QUEEN za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody” i wielu innych niezapomnianych utworów.

 

Bilety do nabycia na stronie: https://vivamusic.pl/

 

ORGANIZATOR:

Viva Music Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa
www.vivamusic.pl