Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

TI AMO POLSKA

25.02.2024 19:00

Ceny biletów: od 159 PLN do 599 PLN

 

Zapraszamy na pierwszą niezapomnianą trasę koncertową Alessandro Safina gwiazdy światowego formatu w Polsce.

 

Ciesz się dźwiękami pasji, emocji i niezwykłej muzyki na koncercie niezrównanego artysty – Alessandro Safina ulubionego śpiewaka królowej Elżbiety II, jednego z najbardziej znanych i rozchwytywanych śpiewaków światowych scen. To wyjątkowa okazja, by przenieść się w świat piękna i muzyki, której magia zapiera dech  i wywołuje burzę emocji.

Alessandro Safina, włoski tenor i kompozytor, który stworzył styl pop-opera zdobył serca słuchaczy swoim wyjątkowym głosem. W 2002 roku został uznany przez magazyn „People” za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie, ale jego fani cenią go wciąż za niezrównane warunki głosowe. Muzyczna podróż Alessandro obejmuje przełomowe albumy, takie jak „Insieme a Te", które zdobyło złotą płytę na Tajwanie i w Brazylii czy „Sognami".  Oprócz kariery wokalnej Safina zagrał samego siebie w filmie „Klon” i po wykonaniu piosenki w stylu pop-opera „Luna Tu”jego popularność zaczęła szybko wzrastać.  Alessandro Safina nie tylko zdobywa serca solowymi występami ale także zachwyca swoimi duetami na koncertach z takimi wybitnymi artystami jak  Elton John,  Sarah Brightman, Eros Ramazzotti, Carlos Santana, Rod Steward, Andrea Bocelli czy Jose Careras.

 

W trasie koncertowej usłyszą państwo takie przeboje jak : Luna, Incanto, Parla Piu Piano, O mare mare, Cathedrales, Canzone Per Te i wiele wiele innych.

Występ Niespodzianka: Podczas koncertu zaskoczenie! Polska gwiazda wystąpi w duecie z Maestro Safina.
Dołącz do nas, by wraz z Alessandro Safina przeżyć niezapomnianą noc wypełnioną muzyką, pięknem i magią. Koncert, który pozostawi Cię z uśmiechem na twarzy i dźwiękami w sercu.

 

ORGANIZATOR:
Perfect Solution JAROSŁAW TOMASZEWSKI