Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Jeśli chcesz nas poznać, dobrze, że trafiasz właśnie tutaj!

 

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN sp. Z O.O. jest największym centrum sportowo -rekreacyjnym we Wrocławiu.  Posiadamy aż 9 obiektów sportowych, zlokalizowanych na terenie całego Wrocławia! Możemy również zaprosić do naszej Hali widowiskowo-sportowej ORBITA oraz do Hotelu, znajdującego się tuż przy Hali i Krytej Pływalni! Swoją kompleksową ofertą SPARTAN obejmuje praktycznie każdą dyscyplinę sportową!

SPARTAN to: profesjonalnie przygotowane siłownie, sale fitness, korty i hale do tenisa ziemnego, boiska odkryte i kryte do gry w piłkę nożną, lodowiska, kryty basen olimpijski (50 metrowy z regulowanym dnem i możliwością podziału na dwa baseny 25 metrowe), tor wrotkarsko - rolkarski , a także skatepark! Szczycimy się także naszymi letnimi kąpieliskami.

W skład naszej oferty, wchodzi szeroki wachlarz usług! Chcemy sprostać wymaganiom, postawionym przed nami, nawet przez najbardziej wymagających klientów!

Zajmujemy się dlatego między innymi: organizacją imprez rekreacyjno-sportowych dla firm, szkół i osób indywidualnych , wynajmem Hali Widowiskowo-Sportowej, szkoleniami tenisowymi, piłkarskimi, pływackimi, łyżwiarskimi i rolkarskimi! Ale nie poprzestajemy tylko na tym! Organizujemy również wyjątkowe  półkolonie letnie i zimowe.

A dla wszystkich tych, którzy potrzebują po prostu regeneracji ducha i ciała, oraz relaksu, zapraszamy na nasz masaż, lub do skorzystania z jednego z naszych saunarium.

Przy ulicy Wejherowskiej 34 czekają na Państwa:

- sauna infrared

- sauna ziołowa

- sauna solna

- sauna fińska

- łaźnia parowa

Przy ulicy Spiskiej 1 zapraszamy do skorzystania z:

- sauny fińskiej, oraz z

- łaźni parowej

Przy ulicy Lubińskiej 53 możecie Państwo skorzystać z:

- sauny fińskiej.

 

Nasze mocne strony, to fachowa opieka nad każdym klientem! Kompetentni trenerzy i instruktorzy, profesjonalnie poprowadzą każdego amatora lub wyczynowego sportowca. W hotelu obsłuży Państwa miła obsługa, a Halę Widowiskowo – Sportową , przygotują pod wynajem prawdziwi specjaliści.

Dużym atutem obiektów znajdujących się pod marką Firmy SPARTAN jest panujący w nich przyjazny klimat i sympatyczna atmosfera. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, kobiety i mężczyźni, młodzież i dzieci, znajdą coś dla siebie.

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!